Persoonlijk advies
Workshops
Kies jouw leverdag
Review Logo4.9 van 5 @ Google Review
Inloggen0

Winter BBQ & Feestdagen Catering?Winter BBQ, feestdagen catering, Christmas, bruiloft?Smokey Basterds Catering & Locaties

Inloggen0
Review Logo4.9 van 5 @ Google Review

Winter BBQ & Feestdagen Catering?Winter BBQ, feestdagen catering, Christmas, bruiloft?Smokey Basterds Catering & Locaties

Kamado BBQ WorkshopBeginner "Nieuw" 15 mei 2026 Amstelveen inclusief drankjes

Productomschrijving
Kamado BBQ Workshop Beginner "Nieuw" Tijdens de workshop zullen wat praktisch wat zaken bespreken en uitleggen over de BBQ’s accessoires , houtskool en verbranding. Maar gaan we vooral aan de slag om de eerste technieken in de praktijk te brengen. We gaan koken met de technieken, direct, indirect, grillen, hoge temperaturen en veel lekker eten ...

Kamado BBQ Workshop Beginner "Nieuw"

Tijdens de workshop zullen wat praktisch wat zaken bespreken en uitleggen over de BBQ’s accessoires , houtskool en verbranding. Maar gaan we vooral aan de slag om de eerste technieken in de praktijk te brengen.

We gaan koken met de technieken, direct, indirect, grillen, hoge temperaturen en veel lekker eten en genieten van een toffe dag/avond!

Je werkt in groepjes en met jouw groep bereid je gerechten voor de gehele groep. Je maakt niet alles zelf maar je proeft wel alles. Zo wordt het een dag vol beleving, gezelligheid en lekker eten. En ga je met heel veel nieuwe kennis en inspiratie naar huis.

Wat staat er zoal op de planning:

 

Tomahawk met Cowboy butter

Breadpudding met Jack Daniel's Cherries

Warm gerookte zalm met antiboise

Andouilleworst met Home made BBQ saus ( origineel recept Steak Sauce )

Boa Bun pulled beef Oriental Style

Buffalo Chicken Wings met blauwe kaas dip

Italiaanse bavette, Prosciutto, Parmezaanse kaas en salie

Teriyaki Chicken 

Skillet Gruyère, Andijvie en Old Amsterdam

Gerookte kippendijnen a la kaasfondue

Argentijnse Gamba’s

Gekarameliseerde banaan en chocolade

Greek skillet, Feta, rode peper, tomaat en BBQ Flatbread

Korean Ribfingers

Beercan Chicken

Flamkuchen ( Origineel recept uit de Elzas ) bacon, creme fraiche, uien.

Rootbeer cake met frosting

 

Inclusief drankjes €129.50 per persoon meer dan 15 gerechten....

Naast een toffe workshop zijn er ook Kamado specialisten aanwezig om al jouw vragen te beantwoorden en je te voorzien van alle kennis over de accessoires voor de Kamado.

Je werkt in groepjes en met deze groep maak je een aantal van de gerechten die we op de planning hebben staan. Deze gerechten maak je voor de hele groep, dus je bereidt een gedeelte van de gerechten en de rest proef je en kun je natuurlijk ook meekijken hoe dit bereidt wordt. Een aantal vaardigheden bespreken wij klassiekaal. Je geniet van veel gezelligheid, veel gerechten en smaken. daarnaast ga je met veel nieuwe kennis en inspiratie naar huis.

Locatie Amstelveen.

Tijden:

Van maandag t/m vrijdag aanvang 17:30 en 18:00 uur start

Zaterdag & Zondag 12:30 aanvang en 13:00 uur start

 

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Previously viewed

Kamado BBQ Workshop Beginner "Nieuw" 15 mei 2026  Amstelveen   inclusief drankjes
Kamado BBQ Workshop Beginner "Nieuw" 15 mei 2026 Amstelveen inclusief drankjes

Kamado BBQ Workshop Net begonn...

Kamado BBQ Workshop ...

Op voorraad
€129,50 Incl. btw
Toevoegen
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »